BBC raporton se Salah e ka humbur botërorin ,Ramos ia nxori krahun

BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbet Botërorin
Sipas mediaumit të njohur britanik, Salah e ka nxjerrur krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit.

Kujtojmë që një ndërhyrje e Ramos në minutën e 25 ka nxjerr krahun! /GazetaExpress/