Lajmet e fundit

Ivanov uron presidentin Erdoğan për fitoren në zgjedhjet në Turqi

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, përmes linjës telefonike ka uruar presidentin i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, për fitoren në zgjedhjet presidenciale dhe parlament