NIKE përgatit “befasi” për Ronaldon (Foto)

Cristiano Ronaldo është në garë që të fitoj Topin e Artë për të pestën herë dhe të barazohet me rivalin e tij, Lionel Messi.

Ylli Portugez gjatë ditës së sotme do të mësoj nëse është fitues apo jo, mirëpo “NIKE” janë shumë optimist se çmimi do të shkoj për sulmuesin e Realit.

Ata kanë përgatitur këpucë me vitet kur Ronaldo e ka fituar Topin e Artë, duke përfshi edhe vitin 2017.

FuzzFlanger Showroom – Nike Mercurial Superfly V CR7 SE2 ใหม่ล่าสุดครับ Limited Edition 1000 คู่ ทั่วโลก โคตรสวยยยยทองอร่ามเลยนนนน ยังไม่มีออกจำหน่ายนะครับ – She is so beautiful * * * NOT FOR SELL – ไม่มีขายแล้วครับ . . ขอบคุณมากครับ #fuzzflangerboot #nike #adidas #puma #mizuno #siamboots #nikefootball #thailand #soccerboots #soccercleats #footballboots #shoes #vapor #predator #tiempo #hypervenom #f50 #soccer #football #cr7 #limitededition #fuzzflangershowroom #footyheadlines

A post shared by FuzzFlangerBoot รองเท้าฟุตบอล (@fuzzflangerboot) on