E DHIMBSHME GJENDJA E JOLIET, AKTORJA BIE.. (FOTO)

748

Loading...
Emri i aktores së njohur, Angelina Jolie, së fundmi është lakuar shumë në media. Ndarja e saj me Brad Pitt dhe problemet me të cilat ata janë përballur kanë…

Emri i aktores së njohur, Angelina Jolie, së fundmi është lakuar shumë në media. Ndarja e saj me Brad Pitt dhe problemet me të cilat ata janë përballur kanë qenë titujt që më së shumti kanë qëndruar nëpër ballinat e revistave të njohura amerikane, shkruan lajmi.net. Ani pse Angelina njihet si një femër tepër e fortë së fundmi nuk kemi lajme të mira për të. Sipas gazetës amerikane ‘National enquirer’ aktorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe tani ka rënë në vetëm 35 kilogram. Fotografia e cila po qarkullon në media i ka tronditur fansat e saj dhe ka pasur të atillë që kanë thënë se kjo është montazh. Thuhet se Jolie është shtrirë në spital.