Barcelona – Athletic Bilbao sonte, rikthehet ylli ja si priten të jenë formacionet në këtë ndeshje të zjarrtë

59

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të përballen sonte në Camp Nou, nga ora 21:15, në kuadër të ndeshjes së kthimit të Copa del Rey.

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, në këtë takim do të aktivizojë lojtarët më të mirë që ka në ekip.

Loading...

Barcelona ndeshjen e parë e ka humbur me rezultat 2:1, kështu që sonte i duhet patjetër të shënojë gol dhe të mos pësojë për të kaluar tutje në këtë garë.